Achiziţie publică
21671773
Procurare mașini și utilaje electronice
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 18:14
până la 12.09.2026 00:00
până la 12.09.2026 00:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 12.09.2026 00:00
până la 15.09.2026 00:00
până la 15.09.2026 00:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
112 500 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 18:14 - 12 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12 sept 2026, 0:00 - 15 sept 2026, 0:00
Începutul licitației:
15 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Mașină de spălat rufe (2 buc), Pompă de drenaj (evacuare apă din fântână) (2 buc), Imprimantă (2 buc), UPS Ultra Power (1 buc), Computer de birou All-in-One (5 buc)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sprîncenoaia 1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 18:00
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 18:25
Valoarea estimată (fără TVA)
112 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 125 MDL
Achizitii.md ID
21671773
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sprîncenoaia 1
Durata contractului
17 sept 2026 08:00 - 30 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 13.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt simplificat_mașini și utilaje_020926_semnat.pdf
anunt simplificat_mașini și utilaje_020926_semnat.pdf
Istoricul documentului
-
anunt simplificat_mașini și utilaje_020926_semnat.pdf
anunt simplificat_mașini și utilaje_020926_semnat.pdf
ID: 01ae52df-ce08-43a6-8888-b90c0c227783
tenderNotice
-
anunt simplificat_mașini și utilaje_020926.pdf
anunt simplificat_mașini și utilaje_020926.pdf
ID: 01ae52df-ce08-43a6-8888-b90c0c227783
tenderNotice
tenderNotice
- Anunț de participare
2.09.26 18:25
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK