1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 17:09
până la 15.09.2026 10:00
au rămas 12 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 15.09.2026 10:00
până la 22.09.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 666 153,33 MDL
Perioada clarificărilor: 2 sept 2026, 17:09 - 15 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 15 sept 2026, 10:00 - 22 sept 2026, 10:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Achiziționarea de beton conform necesităților Primăriei comunei Micăuți, raionul Strășeniv

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3722, MOLDOVA, Străşeni, s.Micăuţi, s. Micăuți r. Strășeni
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Dolghii Vasile
Telefonul de contact
079621993
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 17:09
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 17:09
Achizitii.md ID
21671747
CPV
44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare beton.pdf anunț de participare beton.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 17:09
caiet de sarcini.pdf caiet de sarcini.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 17:09
ds_bunuri primaria micauti 2026.docx
Documentele la ofertă
-
2.09.26 17:09
duae micauti septembrie.doc
Documentele la ofertă
-
2.09.26 17:09
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.