1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 16:06
până la 07.09.2026 10:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 10:00
până la 10.09.2026 10:00
3
Licitaţie
11.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 611 490,57 MDL
Perioada clarificărilor: 2 sept 2026, 16:06 - 7 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 10:00 - 10 sept 2026, 10:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Servicii de asigurare obligatorie RCA

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Tiraspol 11/1
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Reghina Moscalciuc
Telefonul de contact
022868311
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 16:06
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 16:06
Achizitii.md ID
21671714
CPV
66500000-5 - Servicii de asigurare şi de pensie
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
duae ro.doc
Documentele la ofertă
-DUAE
2.09.26 16:06
Lista RCA noiembrie-decembrie 2026.docx
Documentele la ofertă
-Lista de autoturisme RCA
2.09.26 16:06
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1) (2).docx
Documentele la ofertă
-Documentația standard
2.09.26 16:06
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
-Anunț de participare
2.09.26 16:06
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.