Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671702
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 16:52
până la 08.09.2026 15:30
până la 08.09.2026 15:30
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 15:30
până la 15.09.2026 15:00
până la 15.09.2026 15:00
3
Licitaţie
16.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
335 794 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 16:52 - 8 sept 2026, 15:30
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 15:30 - 15 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Conform cerințelor indicate în anunțul de participare
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 16:52
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 16:52
Achizitii.md ID
21671702
MTender ID
CPV
71900000-7 - Servicii de laborator
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Servicii de laborator. Analiza microbiotei intestinale la copii 0-14 ani
Buget: 335794.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf
anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
-anunț de participare
2.09.26 16:52
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK