Achiziţie publică
21671701
Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638. REPETAT
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 08:17
până la 30.09.2026 10:00
până la 30.09.2026 10:00
au rămas 25 de zile
2
Propunerea ofertelor
de la 30.09.2026 10:00
până la 03.11.2026 10:00
până la 03.11.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7 936 770 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 8:17 - 30 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30 sept 2026, 10:00 - 3 nov 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638. REPETAT
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5202, MOLDOVA, Drochia, or.Drochia, str. Independentei 15A
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Codrean Mariana
Telefonul de contact
078900445
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 15:36
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 8:17
Valoarea estimată (fără TVA)
7 936 770 MDL
Achizitii.md ID
21671701
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5202, MOLDOVA, Drochia, or.Drochia, str. Independentei 15A
Durata contractului
5 nov 2026 08:00 - 30 dec 2027 08:15
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Construcția și amenajarea străzii pietonale cu pistă pentru bicicliști în parcul din preajma Lacului orășenesc conform proiectului. „Green Urban Path in Drochia City (MD) and Săveni City (RO), PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova”- financed by Interreg, ROMD00638. REPETAT
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini (84).signed.pdf
caiet de sarcini (84).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 08:17
anunț de participare - 2026-09-04t080216.585.signed.pdf
anunț de participare - 2026-09-04t080216.585.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 08:17
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK