1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 15:14
până la 11.09.2026 15:30
au rămas 8 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 11.09.2026 15:30
până la 23.09.2026 15:30
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 1 875 000 MDL
Perioada clarificărilor: 2 sept 2026, 15:14 - 11 sept 2026, 15:30
Perioada de depunere a ofertelor: 11 sept 2026, 15:30 - 23 sept 2026, 15:30

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Lucrari de reparatii interioare la gradinita Delia, mun. Ungheni

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3600, MOLDOVA, Ungheni, locality, Nationala nr.7
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Munteanu
Telefonul de contact
+37368028593
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 15:07
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 15:14
Achizitii.md ID
21671678
CPV
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
DUAE
Documentele la ofertă
DUAE
2.09.26 15:14
Caiet de sarcini lucrari de reparatie
Documentele la ofertă
CAIET DE SARCINI
2.09.26 15:14
Anunt de participare Delia
Documentele la ofertă
aNUNT DE PARTICIPARE
2.09.26 15:14
Caiet de sarcini pardosea calda
Documentele la ofertă
CAIET DE SARCINI
2.09.26 15:14
documentația standard lucrari
Documentele la ofertă
documentatia standarta
2.09.26 15:14
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.