Selectaţi tipul procedurii
21671633
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 14:09
până la 03.09.2026 17:00
până la 03.09.2026 17:00
au rămas 23 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la
03.09.2026 17:00
până la 08.09.2026 13:00
până la 08.09.2026 13:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
214 150,90 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 14:09 - 3 sept 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor:
3 sept 2026, 17:00 - 8 sept 2026, 13:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Schimbarea ferestrelor și ușilor reparația pardoselei în sala de festivități la Casa de Cultură, s. Răciula r. Călărași.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4434, MOLDOVA, Călăraşi, s.Răciula, str.Stefan cel Mare
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 13:54
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 14:09
Achizitii.md ID
21671633
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609021405_CAIET DE SARCINI.semnat.pdf
Documentele la ofertă
CAIET DE SARCINI.semnat
2.09.26 14:09
202609021408_ds_lucrari_actualizata.docx
Documentele la ofertă
Documentația standard_lucrari_actualizata
2.09.26 14:09
202609021406_FORMULARUL DESFĂȘURAT.semnat.pdf
Documentele la ofertă
FORMULARUL DESFĂȘURAT.semnat
2.09.26 14:09
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK