Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671626
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 14:31
până la 08.09.2026 11:00
până la 08.09.2026 11:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 11:00
până la 11.09.2026 11:00
până la 11.09.2026 11:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
526 499,17 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 14:31 - 8 sept 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 11:00 - 11 sept 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea Serviciilor de organizare și gestionare a tururilor informative (info-tours / press-trips) destinate promovării ofertei turistice a Republicii Moldova, adresate reprezentanților mass-media, blogherilor, tur-operatorilor, agențiilor de turism, partenerilor instituționali și altor categorii de invitați ai Oficiului Național al Turismului (în continuare – ONT), atât la nivel local/național, cât și internațional
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Str. Mitropolit Gavriil Bănulescu Bodoni 57/1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 14:31
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 14:31
Achizitii.md ID
21671626
MTender ID
CPV
63510000-7 - Servicii de agenţii de turism şi servicii conexe
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare tururi informative.signed.semnat.pdf
anunț de participare tururi informative.signed.semnat.pdf
Documentele la ofertă
Anunțul de participare
2.09.26 14:31
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK