Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 13:20
până la 04.09.2026 15:00
până la 04.09.2026 15:00
a rămas 1 zi
2
Propunerea ofertelor
de la
04.09.2026 15:00
până la 09.09.2026 16:00
până la 09.09.2026 16:00
3
Licitaţie
10.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
37 500 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 13:20 - 4 sept 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 15:00 - 9 sept 2026, 16:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de transport
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vîrnav Costin, 28, ap.5
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 13:20
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 13:20
Achizitii.md ID
21671612
MTender ID
CPV
60100000-9 - Servicii de transport rutier
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunt servicii de transport 2026 oim.semnat.pdf
anunt servicii de transport 2026 oim.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 13:20
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK