Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 11:44
până la 11.09.2026 13:30
până la 11.09.2026 13:30
au rămas 8 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
11.09.2026 13:30
până la 18.09.2026 16:30
până la 18.09.2026 16:30
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
442 180 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 11:44 - 11 sept 2026, 13:30
Perioada de depunere a ofertelor:
11 sept 2026, 13:30 - 18 sept 2026, 16:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrari de reparatie FABLAB
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3900, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, Stefan cel Mare nr.118
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 11:36
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 11:44
Achizitii.md ID
21671567
MTender ID
CPV
45450000-6 - Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609021138_anunt_de_participare 09.2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
-anunt de participare
2.09.26 11:44
202609021138_Caet de sarcini.signed (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-caiet de sarcini
2.09.26 11:44
202609021138_Deviz General (1) R2.signed.signed.pdf
Documentele la ofertă
-deviz de chieltuieli
2.09.26 11:44
202609021138_documentatia_standard_cop.signed.pdf
Documentele la ofertă
-document standart
2.09.26 11:44
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK