Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671544
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 11:29
până la 14.09.2026 12:00
până la 14.09.2026 12:00
au rămas 11 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
14.09.2026 12:00
până la 23.09.2026 12:00
până la 23.09.2026 12:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
2 080 000 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 11:29 - 14 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 12:00 - 23 sept 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrări de reparații capitale și curente a încăperilor la sediul DGPDC str. Vlahuță, 3
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vlahuta, 3
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 11:29
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 11:29
Achizitii.md ID
21671544
MTender ID
CPV
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK