Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671533
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 11:16
până la 07.09.2026 11:00
până la 07.09.2026 11:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
07.09.2026 11:00
până la 11.09.2026 11:00
până la 11.09.2026 11:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
627 607 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 11:16 - 7 sept 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 11:00 - 11 sept 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrări de reparație a str.Romanilor de la intersecția S.Lazo până la intersecția str.Stâncilor din s. Piatra r-nul Orhei
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3542, MOLDOVA, Orhei, s.Piatra, com.Piatra
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 11:16
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 16:29
Achizitii.md ID
21671533
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
2anuntde participare.signed.pdf
2anuntde participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare
2.09.26 11:16
1 anunt_de_intentie lucrări .signed.pdf
1 anunt_de_intentie lucrări .signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de intentie
2.09.26 11:16
4 duae lucrari drum .doc
Istoricul documentului
-
4 duae lucrari drum .doc
ID: f717f096-bfd2-4770-9882-498072622383
Documentele la ofertă
-
4 duae lucrari trotuar .doc
ID: f717f096-bfd2-4770-9882-498072622383
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
DUAE
2.09.26 11:24
Data:
2 sept 2026, 16:29
Subiectul întrebării:
clarificari
Întrebare:
Conform legii 131/2015 articolul 57 alin (6) În cazul procedurii de cerere a ofertelor de preţuri, termenul de depunere a ofertelor va fi de cel puţin 7 zile pentru bunuri şi de 12 zile pentru lucrări şi servicii, rugăm să modificați termenii de depunere a ofertelor de minim 12 zile, ms
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK