1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 13:35
până la 17.09.2026 14:00
au rămas 13 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 17.09.2026 14:00
până la 08.10.2026 14:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 3 526 710 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 13:35 - 17 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor: 17 sept 2026, 14:00 - 8 oct 2026, 14:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Lucrări la obiectul „Proiect de execuție design interior restaurantul Firefly amplasat în incita terminalului Aeroportului bd. Dacia, 80/3”

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Dacia, 80/3
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Ina Bradu
Telefonul de contact
079930314
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 13:35
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 13:35
Achizitii.md ID
21671524
CPV
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:35
duae_ro_.doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:35
caiet de sarcini desfășurat.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:35
me firefly dacia.pdf me firefly dacia.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:35
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.