Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671474
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 10:20
până la 09.09.2026 12:00
până la 09.09.2026 12:00
au rămas 6 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 12:00
până la 15.09.2026 12:00
până la 15.09.2026 12:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
1 558 762 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 10:20 - 9 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 12:00 - 15 sept 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrari de reparatii a opt grupuri tehnico-sanitare la Liceul cu Profil Sportiv Buiucani, str. Alba Iulia 200/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2008, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Ștefan Neaga,19
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 10:20
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:20
Achizitii.md ID
21671474
MTender ID
CPV
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
liceul sportiv desen tehnic.pdf
liceul sportiv desen tehnic.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:20
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK