1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 19:02
până la 06.09.2026 00:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 06.09.2026 00:00
până la 11.09.2026 16:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 633 233,33 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 19:02 - 6 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor: 6 sept 2026, 0:00 - 11 sept 2026, 16:30

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Mobilier pentru sala festivă a centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4632, MOLDOVA, Edineț, s.Hancăuţi, s.Hancăuți
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Nina Samson
Telefonul de contact
067226494
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 19:02
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 9:54
Achizitii.md ID
21671407
CPV
39100000-3 - Mobilier
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
2026 caiet de sarcini bunuri-mobilier.signed.pdf 2026 caiet de sarcini bunuri-mobilier.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Prezentul caiet de sarcini stabilește cerințele tehnice minime pentru fabricarea, livrarea și montarea mobilierului necesar dotării spațiilor Centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 19:02
duae.doc
Documentele la ofertă
-declarație pe proprie răspundere, prin care operatorul economic confirmă îndeplinirea criteriilor de calificare și selecție necesare în cadrul procedurilor de achiziție publică în Republica Moldova.
1.09.26 19:02
ds bunuri și servicii an_1_omf 115_15.09.2021 md.docx
Documentele la ofertă
-conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse
1.09.26 19:02
anunt_de_participare mobilier.signed.pdf anunt_de_participare mobilier.signed.pdf
Documentele la ofertă
ANUNȚ DE PARTICIPARE INCLUSIV PENTRU PROCEDURILE DE PRESELECȚIE/PROCEDURILE NEGOCIATE privind achiziționarea Mobilierului necesar dotării spațiilor Centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 19:02
schițe mese, banchete.pdf schițe mese, banchete.pdf
Ilustrare
-Schițe orientative
2.09.26 09:54
Data:
2 sept 2026, 09:13
Subiectul întrebării:
Specificatia tehnica.
Întrebare:
Buna ziua publicati va rugam frumos fotografii cu mobilierul solicitat . Multumim.
Răspuns (2 sept 2026, 09:56):
Buna ziua, am publicat.
Data:
2 sept 2026, 13:04
Subiectul întrebării:
Specificatia de pret
Întrebare:
Buna ziua, În anunțul de particiare este stipulată cu totul altă valoare decât cea estimativă. Vă rugăm să spicificați cere este valoarea corectă?
Răspuns (2 sept 2026, 14:16):
Bună ziua. În anunțul de participare este indicată valoarea totală inclusiv TVA- 759880.00, dar valoarea estimată fără TVA este 633233,33
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.