Achiziţie publică
21671404
Lotul 8. Reagenti Compatibili cu analizatorul Hipro, HP-AFS/1-PLUS/PalmF
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 13:55
până la 14.09.2026 09:00
până la 14.09.2026 09:00
au rămas 11 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 09:00
până la 17.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
48 250 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 13:55 - 14 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 9:00 - 17 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lotul 8. Reagenti Compatibili cu analizatorul Hipro, HP-AFS/1-PLUS/PalmF
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August 1989, nr.70
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 17:22
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 13:55
Valoarea estimată (fără TVA)
48 250 MDL
Achizitii.md ID
21671404
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August 1989, nr.70
Durata contractului
21 sept 2026 03:00 - 30 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lotul 8. Reagenti Compatibili cu analizatorul Hipro, HP-AFS/1-PLUS/PalmF
CPV: 33696500-0 - Reactivi de laborator
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK