Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 15:43
până la 07.09.2026 11:00
până la 07.09.2026 11:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
07.09.2026 11:00
până la 10.09.2026 11:00
până la 10.09.2026 11:00
3
Licitaţie
11.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
378 550 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 15:43 - 7 sept 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 11:00 - 10 sept 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de verificare metrologică a utilajelor geodezice
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. A.Puskin 47
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 15:43
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 15:43
Achizitii.md ID
21671390
MTender ID
CPV
50400000-9 - Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Servicii de verificare metrologică a utilajelor geodezice
Buget: 378550.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunţ de participare.semnat.pdf
anunţ de participare.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 15:43
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK