Achiziţie publică
21671379
Echipamente de sonorizare
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 18:25
până la 06.09.2026 00:00
până la 06.09.2026 00:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 06.09.2026 00:00
până la 11.09.2026 15:00
până la 11.09.2026 15:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
125 875,83 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 18:25 - 6 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor:
6 sept 2026, 0:00 - 11 sept 2026, 15:00
Începutul licitației:
14 sept 2026, 15:18
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Sistem de sonorizare complet
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4632, MOLDOVA, Edineț, s.Hancăuţi, s.Hancăuți
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 16:22
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 18:25
Valoarea estimată (fără TVA)
125 875,83 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 258,76 MDL
Achizitii.md ID
21671379
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD-4632, MOLDOVA, Edineț, s.Hancăuţi, s.Hancăuți
Durata contractului
15 sept 2026 18:19 - 30 dec 2026 18:19
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 40.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare echipam.multimedia.signed.pdf
anunt_de_participare echipam.multimedia.signed.pdf
Documentele la ofertă
-ANUNȚ DE PARTICIPARE INCLUSIV PENTRU PROCEDURILE DE PRESELECȚIE/PROCEDURILE NEGOCIATE
1.09.26 18:25
2026 caiet de sarcini bunuri-echipamente multimedia.signed.pdf
2026 caiet de sarcini bunuri-echipamente multimedia.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Prezentul caiet de sarcini stabilește cerințele tehnice minime pentru echipamentele multimedia și de sonorizare pentru dotarea centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 18:25
ds bunuri și servicii an_1_omf 115_15.09.2021 md.docx
Documentele la ofertă
-conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse
1.09.26 18:25
duae.doc
Documentele la ofertă
-declarație pe proprie răspundere, prin care operatorul economic confirmă îndeplinirea criteriilor de calificare și selecție necesare în cadrul procedurilor de achiziție publică în Republica Moldova.
1.09.26 18:25
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK