1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:14
până la 04.09.2026 16:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 16:00
până la 07.09.2026 16:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 20 000 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 15:14 - 4 sept 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor: 4 sept 2026, 16:00 - 7 sept 2026, 16:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

,,Cărucior de intervenție în caz de urgență cu suprafață de lucru și spațiu de depozitare,,.REPETAT

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, Grenoble nr.147
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoicev Tatiana
Telefonul de contact
+37369895255
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 15:10
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:14
Achizitii.md ID
21671341
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anexa 23 ,22 REPETAt
Specificaţie tehnică
specificatii tehnice si de pret
1.09.26 15:14
documente REPETAT
Specificaţie tehnică
documente pentru oferta
1.09.26 15:14
anunt de participare final REPETAt
Specificaţie tehnică
anunt de participare
1.09.26 15:14
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.