Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671340
1
Perioada de actualizare
de la
01.09.2026 15:23
până la 04.09.2026 16:00
până la 04.09.2026 16:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
04.09.2026 16:00
până la 11.09.2026 16:00
până la 11.09.2026 16:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
270 000 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 15:23 - 4 sept 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 16:00 - 11 sept 2026, 16:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achizitionarea produselor alimentare și consumabile, inclusiv livrarea
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vîrnav Costin, 28, ap.5
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 15:23
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:23
Achizitii.md ID
21671340
MTender ID
CPV
55200000-2 - Campinguri şi alte tipuri de cazare decât cea hotelieră
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Achizitionarea produselor alimentare și consumabile, inclusiv livrarea
Buget: 270000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt produse alimentare 2026.semnat.pdf
anunt produse alimentare 2026.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-anunt de participare
1.09.26 15:23
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK