Achiziţie publică
21671337
Cositoare cu tamburi rotativă laterală
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:14
până la 15.09.2026 15:00
până la 15.09.2026 15:00
au rămas 13 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 15.09.2026 15:00
până la 23.09.2026 15:30
până la 23.09.2026 15:30
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
27 000 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 15:14 - 15 sept 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 15:00 - 23 sept 2026, 15:30
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Cositoare cu tamburi rotativă laterală
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD3933, MOLDOVA, Cahul, s.Zîrneşti, s.Zîrnești,r-nul Cahul
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 15:09
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:32
Valoarea estimată (fără TVA)
27 000 MDL
Achizitii.md ID
21671337
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD3933, MOLDOVA, Cahul, s.Zîrneşti, s.Zîrnești,r-nul Cahul
Durata contractului
28 sept 2026 15:13 - 30 dec 2026 15:13
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare_ zîrnești tocător și cositoare_final (1).signed.pdf
anunt de participare_ zîrnești tocător și cositoare_final (1).signed.pdf
Istoricul documentului
-
anunt de participare_ zîrnești tocător și cositoare_final (1).signed.pdf
anunt de participare_ zîrnești tocător și cositoare_final (1).signed.pdf
ID: 5ef9f67c-f7d4-47c2-8471-6c19b8fa196d
Documentele la ofertă
-
anunt de participare_ zîrnești tocător și cositoare_final (1).docx
ID: 5ef9f67c-f7d4-47c2-8471-6c19b8fa196d
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
1.09.26 15:32
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK