Achiziţie publică
21671321
Produse de origine animală
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:12
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
3
Licitaţie
14.09.2026 14:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
69 745,60 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 15:12 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 12:00 - 11 sept 2026, 12:00
Începutul licitației:
14 sept 2026, 14:18
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Produse de origine animală
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6301, MOLDOVA, Leova, or.Leova, Ștefan cel Mare 63
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 14:34
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:12
Valoarea estimată (fără TVA)
69 745,60 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
697,46 MDL
Achizitii.md ID
21671321
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6301, MOLDOVA, Leova, or.Leova, Ștefan cel Mare 63
Durata contractului
1 oct 2026 14:42 - 31 dec 2026 14:42
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 70.0
Unități de măsură: Kilogram
2)
Denumirea
Cantitatea: 190.0
Unități de măsură: Kilogram
3)
Denumirea
Cantitatea: 500.0
Unități de măsură: Kilogram
4)
Denumirea
Cantitatea: 200.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK