Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671298
1
Perioada de actualizare
de la
01.09.2026 13:43
până la 11.09.2026 14:00
până la 11.09.2026 14:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
11.09.2026 14:00
până la 05.10.2026 14:00
până la 05.10.2026 14:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
4 608 940 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 13:43 - 11 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11 sept 2026, 14:00 - 5 oct 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea a două mijloace de transport auto – camioane de mare tonaj, după cum urmează:
Lotul nr. 1 – automobil camion basculant, 1 unitate;
Lotul nr. 2 – automobil camion basculant cu manipulator/macara hidraulică, 1 unitate.
Bunurile trebuie să fie noi, neutilizate anterior, fabricate în perioada 2026–2027, complet echipate și pregătite pentru exploatare.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 13:43
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:13
Achizitii.md ID
21671298
MTender ID
CPV
34100000-8 - Autovehicule
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 2 - Automobil camion basculant cu manipulator/macara hidraulică
Buget: 2600000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
g4 - declaratie privind identificarea financiară, detalii bancare.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:43
g5b - declaratie de entitate juridică, organism de drept public sau privat.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:43
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK