Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671249
1
Perioada de actualizare
de la
01.09.2026 10:49
până la 07.09.2026 10:00
până la 07.09.2026 10:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
07.09.2026 10:00
până la 14.09.2026 12:00
până la 14.09.2026 12:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
566 375,84 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 10:49 - 7 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 10:00 - 14 sept 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrari de reparatie in sala festiva I.P Gimnaziul Todiresti r-l Ungheni
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3649, MOLDOVA, Ungheni, s.Todireşti (r-l Ungheni), s.Todiresti,Ungheni
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 10:49
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 10:53
Achizitii.md ID
21671249
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lucrari de reparatie in sala festiva I.P Gimnaziul Todiresti r-l Ungheni
Buget: 566375.84 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare (1).semnat.pdf
anunt de participare (1).semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 10:49
gimnaziu s. todiresti sala festiva v3 f1a.semnat.pdf
gimnaziu s. todiresti sala festiva v3 f1a.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 10:49
ds_lucrari (1).pdf
ds_lucrari (1).pdf
Istoricul documentului
-
ds_lucrari (1).pdf
ds_lucrari (1).pdf
ID: 5b13eef5-7e61-4b80-b047-8b9a26e9e7ca
Documentele la ofertă
-
ds_lucrari (1).docx
ID: 5b13eef5-7e61-4b80-b047-8b9a26e9e7ca
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
1.09.26 10:53
duae_ro_0.pdf
duae_ro_0.pdf
Istoricul documentului
-
duae_ro_0.pdf
duae_ro_0.pdf
ID: ad7302ec-0cf4-47c4-8bdb-8121feaac15b
Documentele la ofertă
-
duae_ro_0.doc
ID: ad7302ec-0cf4-47c4-8bdb-8121feaac15b
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
1.09.26 10:53
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK