Achiziţie publică
21671237
Lucrări de amenajare și pavare a platformelor pentru amplasarea containerelor de colectare a deșeurilor prin metoda de aducție, în cadrul Proiectului de Cooperare Intercomunitară privind îmbunătățirea sistemului de gestionare a deșeurilor și modernizarea serviciului public de salubrizare în satul Roșcani, comuna Calfa și comuna Telița din raionul Anenii Noi
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 09:56
până la 15.09.2026 10:30
până la 15.09.2026 10:30
au rămas 13 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 15.09.2026 10:30
până la 21.09.2026 10:30
până la 21.09.2026 10:30
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
195 990 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 9:56 - 15 sept 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 10:30 - 21 sept 2026, 10:30
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de amenajare și pavare a platformelor pentru amplasarea containerelor de colectare a deșeurilor prin metoda de aducție, în cadrul Proiectului de Cooperare Intercomunitară privind îmbunătățirea sistemului de gestionare a deșeurilor și modernizarea serviciului public de salubrizare în satul Roșcani, comuna Calfa și comuna Telița din raionul Anenii Noi
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-6530, MOLDOVA, Anenii Noi, s.Roşcani (r-l Anenii Noi), str. Stefan Cel Mare si Sfint
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 9:27
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 9:56
Valoarea estimată (fără TVA)
195 990 MDL
Achizitii.md ID
21671237
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD-6530, MOLDOVA, Anenii Noi, s.Roşcani (r-l Anenii Noi), str. Stefan Cel Mare si Sfint
Durata contractului
23 sept 2026 09:51 - 31 dec 2026 09:51
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de amenajare și pavare a platformelor pentru amplasarea containerelor de colectare a deșeurilor prin metoda de aducție, în cadrul Proiectului de Cooperare Intercomunitară privind îmbunătățirea sistemului de gestionare a deșeurilor și modernizarea serviciului public de salubrizare în satul Roșcani, comuna Calfa și comuna Telița din raionul Anenii Noi
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
angajamentul de integritate_final.signed.pdf
angajamentul de integritate_final.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 09:56
caiet de sarcini platforme gunoi desfasurat.pdf
caiet de sarcini platforme gunoi desfasurat.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 09:56
anunt de participare final.signed.pdf
anunt de participare final.signed.pdf
tenderNotice
-
1.09.26 09:56
caiet de sarcini platforme f1.pdf
caiet de sarcini platforme f1.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 09:56
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK