Achiziţie publică
21671223
Reparații interioare la IMSP CS Hîncești (etajele,2, 3, holurile)
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 07:43
până la 07.09.2026 08:00
până la 07.09.2026 08:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 08:00
până la 10.09.2026 08:00
până la 10.09.2026 08:00
3
Licitaţie
11.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
833 333 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 7:43 - 7 sept 2026, 8:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 8:00 - 10 sept 2026, 8:00
Începutul licitației:
11 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Reparații interioare la IMSP CS Hîncești (etajele,2, 3, holurile)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3400, MOLDOVA, Hînceşti, mun.Hînceşti (r-l Hînceşti), mun.Hincesti, strada Mihalcea Hincu 151
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 7:37
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 7:43
Valoarea estimată (fără TVA)
833 333 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
8 333,33 MDL
Achizitii.md ID
21671223
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3400, MOLDOVA, Hînceşti, mun.Hînceşti (r-l Hînceşti), mun.Hincesti, strada Mihalcea Hincu 151
Durata contractului
14 sept 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reparații interioare la IMSP CS Hîncești (etajele,2, 3, holurile)
CPV: 45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anexa 22 reparații etajele 2,3.signed.pdf
anexa 22 reparații etajele 2,3.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 07:43
anunț de participare reparații interioare (2).pdf
anunț de participare reparații interioare (2).pdf
Documentele la ofertă
-Reparații interioare la IMSP CS Hîncești (etajele,2, 3, holurile)
1.09.26 07:43
anunț de participare reparații interioare la imsp cs hîncești etajele 2,3.docx
Documentele la ofertă
-Reparații interioare la IMSP CS Hîncești (etajele,2, 3, holurile)
1.09.26 07:43
anexa 23,reparașii etajele 2,3.signed.pdf
anexa 23,reparașii etajele 2,3.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 07:43
caiet de sarcini,formularele nr.1.pdf
caiet de sarcini,formularele nr.1.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 07:43
Documentele lotului
anunț de participare reparații interioare la imsp cs hîncești etajele 2,3.docx
-Reparații interioare la IMSP CS Hîncești (etajele,2, 3, holurile)
1.09.26 07:43
anunț de participare reparații interioare (2).pdf
-Reparații interioare la IMSP CS Hîncești (etajele,2, 3, holurile)
1.09.26 07:43
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK