Achiziţie publică
21670550
Lucrări de reparații capitale (asfaltare) a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 14:08
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 16.09.2026 15:00
până la 16.09.2026 15:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
750 220 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 14:08 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 12:00 - 16 sept 2026, 15:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de reparații capitale (asfaltare) a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-3536, MOLDOVA, Orhei, s.Mălăieşti (r-l Orhei), s.Malaiesti r.Orhei
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
26 aug 2026, 8:30
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:54
Valoarea estimată (fără TVA)
750 220 MDL
Achizitii.md ID
21670550
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-3536, MOLDOVA, Orhei, s.Mălăieşti (r-l Orhei), s.Malaiesti r.Orhei
Durata contractului
24 sept 2026 14:07 - 30 dec 2026 14:07
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație(asfaltare) a străzii Vasile Lupu din s.Malaiesti L=200 m, b=3,2 m
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
2)
Denumirea
Lucrări de reparație(asfaltare) a străzii Nelia Rațuc din s.Malaiesti L=260 m, b=3,2 m
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.signed.pdf
anunt de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt de participare
1.09.26 14:08
caiet_de_sarcini_str_n_ratuc_.pdf
caiet_de_sarcini_str_n_ratuc_.pdf
Istoricul documentului
-
caiet_de_sarcini_str_n_ratuc_.pdf
caiet_de_sarcini_str_n_ratuc_.pdf
ID: 16999bce-6c38-4f72-8ce4-8f3b7f594243
Documentele la ofertă
-
caiet de sarcini str.n.ratuc.pdf
caiet de sarcini str.n.ratuc.pdf
ID: 16999bce-6c38-4f72-8ce4-8f3b7f594243
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini str.Neli Rațuc
2.09.26 10:53
caiet_de_sarcini_str_v_lupu_.pdf
caiet_de_sarcini_str_v_lupu_.pdf
Istoricul documentului
-
caiet_de_sarcini_str_v_lupu_.pdf
caiet_de_sarcini_str_v_lupu_.pdf
ID: fc6c8809-1fdd-4aef-ba21-90b8ce31f118
Documentele la ofertă
-
caiet de sarcini str v.lupu.pdf
caiet de sarcini str v.lupu.pdf
ID: fc6c8809-1fdd-4aef-ba21-90b8ce31f118
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini str.Vasile Lupu
2.09.26 10:53
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK