Achiziţie publică
21667488
Granule pentru gazonul artificial de fotbal din or. Șoldănești
1
Perioada de actualizare
de la 17.08.2026 11:39
până la 22.08.2026 10:00
până la 22.08.2026 10:00
2
Propunerea ofertelor
de la 22.08.2026 10:00
până la 31.08.2026 10:00
până la 31.08.2026 10:00
3
Licitaţie
01.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
500 000 MDL
Perioada clarificărilor:
17 aug 2026, 11:39 - 22 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22 aug 2026, 10:00 - 31 aug 2026, 10:00
Începutul licitației:
1 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Granule pentru gazonul artificial de fotbal din or. Șoldănești
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-7201, MOLDOVA, Şoldăneşti, or.Şoldăneşti, str. Păcii 8A
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
17 aug 2026, 11:21
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 11:39
Valoarea estimată (fără TVA)
500 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
2 500 MDL
Achizitii.md ID
21667488
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-7201, MOLDOVA, Şoldăneşti, or.Şoldăneşti, str. Păcii 8A
Durata contractului
11 sept 2026 10:40 - 31 dec 2026 10:40
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Granule pentru gazonul artificial de fotbal din or. Șoldănești
CPV: 14212000-0 - Granule, criblură, nisip fin, pietre mici, pietriş, piatră fărâmiţată şi concasată, amestecuri de piatră, amestec de nisip şi pietriş şi alte agregate
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
duae_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
duae_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
17.08.26 11:39
ds_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
ds_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
17.08.26 11:39
caiet de sarcini_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
caiet de sarcini_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
17.08.26 11:39
ap_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
ap_granule_stadion_soldanesti.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
17.08.26 11:39
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL,,WESTART SPORT''
Preţul ofertei:
533 333,60 MDL
Statut:
Învingător
Oferta corespunde cerintelor
02.09.26 17:09
Motivul: Oferta corespunde cerintelor
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
1.0 oferta financiară.signed.pdf
1.0 oferta financiară.signed.pdf
ID: 3bd821b1-fa64-4979-9f31-a7847d14e97b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
certificat privind lipsa restantelor - 1109969.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1109969.signed.pdf
ID: 4e784042-8c86-4812-8cd6-f030765c4dd1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
declarația (2) privind valabilitatea ofertei ^j anexa 8.signed.pdf
declarația (2) privind valabilitatea ofertei ^j anexa 8.signed.pdf
ID: 51941b6b-03c6-43cd-b655-3bf59f2f98d7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
cerere de participare^j anexa7.signed.pdf
cerere de participare^j anexa7.signed.pdf
ID: 6f1be683-29a8-4fdd-98e4-d74482b27d56
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
grafic de execuție.signed.pdf
grafic de execuție.signed.pdf
ID: dbf48a7d-5518-4d73-b0e1-68f3afd7b1c5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 08:53
Data deschiderii:
1.09.26 15:30
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK