1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 18:08
până la 19.08.2026 10:00
2
Propunerea ofertelor
de la 19.08.2026 10:00
până la 01.09.2026 09:30
3
Licitaţie
de la 02.09.2026 15:00
până la 02.09.2026 15:14
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 333 333,33 MDL
Perioada clarificărilor: 14 aug 2026, 18:08 - 19 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 19 aug 2026, 10:00 - 1 sept 2026, 9:30

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Publicitate

Servicii de supraveghere tehnică în calitate de diriginte de șantier la obiectul ”Luсrări de reparație capitală și modernizare а bunurilor imobile сu nr. cadastral 2901303.331.01 - bloc de studii, situat în RM, оr. Cimișlia, str. Мihai Eminescu, пr. 48”.

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4101, MOLDOVA, Cimişlia, or.Cimişlia, Mihai Eminescu nr.48
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Jigadlo
Telefonul de contact
067100188
Datele achizitiei
Data publicării
14 aug 2026, 17:52
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 16:51
Achizitii.md ID
21667318
CPV
71520000-9 - Servicii de supraveghere a lucrărilor
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202608141803_DUAE resp tehnic II.doc
Criterii de eligibilitate
- Document Unic de Achiziții European
14.08.26 18:08
202608141759_caiet de sarcini dir șanț II.pdf
Clarificări pentru participanți
- Caiet de sarcini
14.08.26 18:08
202608141759_anunț de participare dir șanț II.pdf
tenderNotice
- Anunț de participare
14.08.26 18:08
Data:
18 aug 2026, 09:31
Subiectul întrebării:
Prezentare Certificatului de Înregistrare Întreprinderei este obligatoriu ?
Întrebare:
Certificatul de înregistrare intreprinderei se mai elibera doar pentru companiile înregistrate până la 7 decembrie 2012. Pentru firmele noi, legea nu mai prevede eliberarea unui certificat clasic, iar documentul oficial cu valoare juridică care confirmă datele actuale ale companiei este extrasul din Registrul de stat.
Răspuns (18 aug 2026, 13:07):
Da, mulțumesc. Conform legii, cine are, să prezinte. Cine nu, nu este obligatoriu
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.