1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 16:19
până la 24.08.2026 00:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 00:00
până la 04.09.2026 00:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 515 833,33 MDL
Perioada clarificărilor: 14 aug 2026, 16:19 - 24 aug 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor: 24 aug 2026, 0:00 - 4 sept 2026, 0:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Beton gata de turnat marca C20-25 cu livrare la locul destinației în satul Sadova, raionul Călărași, necesar pentru reparații capitale ale unor porțiuni de drumuri locale.

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4436, MOLDOVA, Călăraşi, s.Sadova, Sadova
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
ANGHEL TUDOR
Telefonul de contact
024475238
Datele achizitiei
Data publicării
14 aug 2026, 16:19
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 16:20
Achizitii.md ID
21667254
CPV
44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Documentație standart-beton 2026.signed.pdf Documentație standart-beton 2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
Documentație standart-beton 2026.signed.pdf
14.08.26 16:19
Anunț de participare-beton 2026.signed.pdf Anunț de participare-beton 2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunț de participare-beton 2026.signed.pdf
14.08.26 16:19
DUAE beton 2026.signed.pdf DUAE beton 2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
DUAE beton 2026.signed.pdf
14.08.26 16:19
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.