Achiziţie publică
21667225
Лот №1: Капитальные ремонтные работы в д/с №5 мун. Комрат.
1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 15:08
până la 20.08.2026 10:00
până la 20.08.2026 10:00
2
Propunerea ofertelor
de la 20.08.2026 10:00
până la 29.08.2026 10:00
până la 29.08.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
1 012 500 MDL
Perioada clarificărilor:
14 aug 2026, 15:08 - 20 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20 aug 2026, 10:00 - 29 aug 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Лот №1: Капитальные ремонтные работы в д/с №5 мун. Комрат.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-3805, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Комрат, str. Tretiacova, 36
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
14 aug 2026, 14:59
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 15:16
Valoarea estimată (fără TVA)
1 012 500 MDL
Achizitii.md ID
21667225
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD-3805, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Комрат, str. Tretiacova, 36
Durata contractului
31 aug 2026 15:08 - 31 dec 2026 15:08
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Лот №1: Капитальные ремонтные работы в д/с №5 мун. Комрат.
CPV: 45100000-8 - Lucrări de pregătire a şantierului
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: шт.
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
декларация о коррупционных действиях (6).signed.pdf
декларация о коррупционных действиях (6).signed.pdf
Clarificări pentru participanți
декларация о коррупционных действиях
14.08.26 15:08
техническое задание.signed.pdf
техническое задание.signed.pdf
Clarificări pentru participanți
техническое задание
14.08.26 15:16
anunt_de_participare.signed.pdf
anunt_de_participare.signed.pdf
tenderNotice
anunt_de_participare
14.08.26 15:16
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL SUD-TERRA
Preţul ofertei:
1 000 000,12 MDL
Statut:
Învingător
единственный квалифицированный участник
04.09.26 09:51
Motivul: единственный квалифицированный участник
Documentele de calificare
Oferta câștigătoare
4.09.26 09:51
Documentele depuse cu oferta
experienta ecocontact slobozia mare.подписан.pdf
experienta ecocontact slobozia mare.подписан.pdf
ID: 077e0785-3249-4282-ac0e-49ca94ebe3ec
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
кредитная линия sud-terra.signed.pdf
кредитная линия sud-terra.signed.pdf
ID: 0c96e784-2f41-47fd-b334-3238297dd957
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
2026 комрат детсад №5 родничок с элект.13.07.2026=.signed.pdf
2026 комрат детсад №5 родничок с элект.13.07.2026=.signed.pdf
ID: 1812ca08-8155-4078-bbb2-5846a28f72dd
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
bugaevschi roman certificat 2026.signed.pdf
bugaevschi roman certificat 2026.signed.pdf
ID: 195e8b08-a7fa-40ad-a03a-787b36cd1d5c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat de atestare holostenco vadim- responsabil tehnic.signed.pdf
certificat de atestare holostenco vadim- responsabil tehnic.signed.pdf
ID: 1aee65ce-0162-447e-bf7f-4c35d3408889
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
средняя годовая и ликвидность srl sud-terra 2025.signed.pdf
средняя годовая и ликвидность srl sud-terra 2025.signed.pdf
ID: 1aefe982-d45a-4a35-86a3-338746874fa5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta - mun.comrat ремонт в подведомственных учреждениях.signed.pdf
experienta - mun.comrat ремонт в подведомственных учреждениях.signed.pdf
ID: 1b03a031-69df-492c-9387-a68ce6730ace
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta - politia de frontiera.signed.pdf
experienta - politia de frontiera.signed.pdf
ID: 1ca3a26c-1a31-4237-b8aa-d39b8800e31b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat cont bancar sud-terra mold 2026.signed.pdf
certificat cont bancar sud-terra mold 2026.signed.pdf
ID: 1d178254-f358-4c46-a184-ee2f1c567ad3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
рекоменд.письмо примария г.кантемир.semnat.pdf
рекоменд.письмо примария г.кантемир.semnat.pdf
ID: 1e3b55ed-7f00-4107-98e6-475db201290c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
informatii generale despre ofertant 2025.signed.pdf
informatii generale despre ofertant 2025.signed.pdf
ID: 1fbe3f9b-c167-402f-b530-4a38a3843921
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
aviz sanitar lacuri, grunduri, gleturi.signed.pdf
aviz sanitar lacuri, grunduri, gleturi.signed.pdf
ID: 20436b15-0619-4d29-a3c2-0f032b1c20a1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
сертификат на песок и щебень.signed.pdf
сертификат на песок и щебень.signed.pdf
ID: 21f07b3e-2ce3-411b-8769-05ed5049644d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
сертификат на песок.signed.pdf
сертификат на песок.signed.pdf
ID: 23b20755-b9da-4c51-ae61-ddf8b0b5406d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
extras sud-terra din 09.07.2026.signed.pdf
extras sud-terra din 09.07.2026.signed.pdf
ID: 2512abcc-60a2-41ae-a987-97cac090fc24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
реквизиты sud-terra.semnat.pdf
реквизиты sud-terra.semnat.pdf
ID: 29646f22-3183-4476-9827-0144ef85752b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
scrisoare de garantie bancara_ld2624000620.signed.pdf
scrisoare de garantie bancara_ld2624000620.signed.pdf
ID: 2b81849e-4a36-4163-abeb-1738f293fe02
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
ipc (ials) 2021-2024.semnat.pdf
ipc (ials) 2021-2024.semnat.pdf
ID: 32f80898-2101-482b-854e-80af019e6999
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
справка о наличии денег.signed.pdf
справка о наличии денег.signed.pdf
ID: 34633b99-b4c9-4b68-8a03-97fdf64c75da
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
сертификат на плаcтиковые окна и двери vlaks-dim srl.signed.pdf
сертификат на плаcтиковые окна и двери vlaks-dim srl.signed.pdf
ID: 3cd76636-62eb-46c2-9520-862321faa8ce
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
cerificat vizat 2025.signed.pdf
cerificat vizat 2025.signed.pdf
ID: 47d0ce51-6d74-411f-b35f-3a3dc2e20f49
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta l.t.tuzlova chirsova (incalzire).подписан.pdf
experienta l.t.tuzlova chirsova (incalzire).подписан.pdf
ID: 4f005148-757f-4c9c-8b1f-2bdca25440d0
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta pelinei.signed.pdf
experienta pelinei.signed.pdf
ID: 52aa4243-3188-40c5-a1d5-10ee8a48721b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta колледж м.чакир - ремонт блоков общежития.signed.pdf
experienta колледж м.чакир - ремонт блоков общежития.signed.pdf
ID: 56248399-7292-429a-9227-870033068f14
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
сертификат на цемент(bpm-ciment grup).signed.pdf
сертификат на цемент(bpm-ciment grup).signed.pdf
ID: 5abcae06-8f3e-4fc5-b1dc-b7d86d5322c4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
сварная армированная сетка.signed.pdf
сварная армированная сетка.signed.pdf
ID: 5babc49d-ee27-40a8-b2dd-4ceaa2c3ab10
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
conditionere artel.signed.pdf
conditionere artel.signed.pdf
ID: 5c12cc43-8365-4683-bbd1-5d8245a73bb1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
баланс sud-terra srl 2023.signed.pdf
баланс sud-terra srl 2023.signed.pdf
ID: 61528e95-d43c-424e-9393-107ed7710aa4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta prim.comrat- l.t.m.eminescu (2).подписан.pdf
experienta prim.comrat- l.t.m.eminescu (2).подписан.pdf
ID: 6383a9c6-fa70-44e3-95d5-90fc2b3f63e3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
баланс srl sud-terra 2024.semnat.pdf
баланс srl sud-terra 2024.semnat.pdf
ID: 64137d7d-584c-4f76-9ed8-06f7670a9c7c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat de instruire sud-terra srl in domeniul securitatii si sanatatii in munca (nivelul ii).signed.pdf
certificat de instruire sud-terra srl in domeniul securitatii si sanatatii in munca (nivelul ii).signed.pdf
ID: 68217930-7164-48dc-8801-39c339f3f195
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
рекоменд.письмо примария комрат (fism) - мол.лицей.подписан.pdf
рекоменд.письмо примария комрат (fism) - мол.лицей.подписан.pdf
ID: 6db9c59c-2be9-4bcb-baa6-04e5e558cc84
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat de atestare voicov vadim-2025.signed.pdf
certificat de atestare voicov vadim-2025.signed.pdf
ID: 6f6c03ce-ba9b-44dd-8a06-a17a67867e74
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta imsp sr cahul.signed.pdf
experienta imsp sr cahul.signed.pdf
ID: 72abcca5-1466-4658-b625-118077f4fb83
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
sm iso 9001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 9001 sud-terra.signed.pdf
ID: 77f46cea-ade1-4965-aca3-9d1b04c26515
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
manual calitatii.подписан.pdf
manual calitatii.подписан.pdf
ID: 7daf9748-a2ff-432a-8522-cc92e1def226
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
лаборатория суд-терра до 30.10.2026.signed.pdf
лаборатория суд-терра до 30.10.2026.signed.pdf
ID: 7ee0a72a-8bca-4e41-b63b-8eff0e6f83de
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta centrul sportiv univer.semnat.pdf
experienta centrul sportiv univer.semnat.pdf
ID: 7f5027cf-35a7-4ceb-8264-9044137fa49e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
рекомендательное письмо sud-terra контракт 190 (дс2023).semnat.pdf
рекомендательное письмо sud-terra контракт 190 (дс2023).semnat.pdf
ID: 8350fee7-1c6a-4398-b0ed-391f20a91ad3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta m.eminescu.signed.pdf
experienta m.eminescu.signed.pdf
ID: 8666b3c1-b22d-45ff-ada3-1615bbc80583
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
полис страхования работников до 14.09.2026.signed.pdf
полис страхования работников до 14.09.2026.signed.pdf
ID: 910798e6-8a6d-4877-b4ce-bbcb6e1c3c07
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta примария г.кантемир - электрика.semnat.pdf
experienta примария г.кантемир - электрика.semnat.pdf
ID: 939c5c54-50c7-4265-b948-e408bb2301c7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
aviz sud-terra 2026.signed.pdf
aviz sud-terra 2026.signed.pdf
ID: 9519588c-921e-4f7f-b31b-9b0a4819d383
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
финальный акт - молдавский лицей.pdf
финальный акт - молдавский лицей.pdf
ID: 97f0deb9-c08a-4ea0-8805-214b159e996e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta centrul sportiv-subsol 4mln.semnat.pdf
experienta centrul sportiv-subsol 4mln.semnat.pdf
ID: 9a0f126f-d1f5-4334-834e-ed3b98683718
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
decizie sud-terra.подписан.pdf
decizie sud-terra.подписан.pdf
ID: 9e38de0b-ba45-4aab-b9e8-f84acaa3d9e8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
scrisoare de garantie srl sud-terra.signed.pdf
scrisoare de garantie srl sud-terra.signed.pdf
ID: a6f16ef1-5f62-4674-afe6-00cd52d59cb3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
duae суд-терра 2026.signed.pdf
duae суд-терра 2026.signed.pdf
ID: a8b23f75-a1a3-405c-b3f1-fa600808edb8
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta enichioi - acoperis.signed.pdf
experienta enichioi - acoperis.signed.pdf
ID: aeeca509-8813-40d9-99f5-27095316d341
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
sm iso 45001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 45001 sud-terra.signed.pdf
ID: b00e32a0-fb8a-45c1-bc94-b18699dd2a00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
справка о посещении объекта.signed.pdf
справка о посещении объекта.signed.pdf
ID: b185ee51-53b6-4ca8-a519-722d328bd6c7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
anexa №18, 19, 20, 21.signed.pdf
anexa №18, 19, 20, 21.signed.pdf
ID: b5c5d5d0-af02-4da9-8072-4fee8ff9b774
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
налоговая справка sud-terra до 01.09.2026.signed.pdf
налоговая справка sud-terra до 01.09.2026.signed.pdf
ID: b967a74c-09de-4dd9-ab00-165650584131
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
оферта srl sud-terra работы.signed.pdf
оферта srl sud-terra работы.signed.pdf
ID: ba4451aa-8636-4d60-8a45-203010f5279e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
cazier judiciar от 18.08.2026.signed.pdf
cazier judiciar от 18.08.2026.signed.pdf
ID: bcffb825-7591-4eea-bd68-6cbf48b29749
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
cuijuclu semion dls.signed.pdf
cuijuclu semion dls.signed.pdf
ID: c201ca8d-5c73-41d0-8c7c-875d2efcd9ed
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat onica dorin. - rt.signed.pdf
certificat onica dorin. - rt.signed.pdf
ID: c8502cc0-27a6-4775-8950-8f9e0117c7bf
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
sm iso 14001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 14001 sud-terra.signed.pdf
ID: ccb5705a-8618-4495-9dd3-dbebe5456731
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat (гипсокартон) rigips rb-9.5 (standard).signed.pdf
certificat (гипсокартон) rigips rb-9.5 (standard).signed.pdf
ID: d195e87a-80fa-483f-a724-8f21bd3b245b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
баланс sud-terra 2025.signed.pdf
баланс sud-terra 2025.signed.pdf
ID: d4051485-7ea2-46c2-ae4d-4879ae60d8e1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
профиль алюминиевый.signed.pdf
профиль алюминиевый.signed.pdf
ID: d9dc7450-3f25-4c7b-abf9-420fcc8beed5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
sm iso 50001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 50001 sud-terra.signed.pdf
ID: ddbc3d63-dc10-4d11-b01f-11c8808c800f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta вулканешты - шабунина.signed.pdf
experienta вулканешты - шабунина.signed.pdf
ID: e2f5d0b9-3bcd-461a-95e0-058237d94b70
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat cont bancar sud-terra agro 2026.signed.pdf
certificat cont bancar sud-terra agro 2026.signed.pdf
ID: e818648b-6391-4fa5-8127-dd941d9a505a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta g. s.curoglo - acoperis.signed.pdf
experienta g. s.curoglo - acoperis.signed.pdf
ID: edb4405c-0cf1-4c49-a77a-f2caa4436d03
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
certificat de atestare godorozea dumitru - rt.signed.pdf
certificat de atestare godorozea dumitru - rt.signed.pdf
ID: edd8b985-a275-4053-bf6c-f24a75e533ac
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
experienta т.л.казаклия электрика на 3 этаже.подписан.pdf
experienta т.л.казаклия электрика на 3 этаже.подписан.pdf
ID: edf620dd-e7d3-48be-9403-099125de49df
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
recomandare cpln subsol.semnat.semnat.pdf
recomandare cpln subsol.semnat.semnat.pdf
ID: f4e8963e-fbfa-4035-8e62-36201870ad9f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
реквизиты sud-terra moldincombank.signed.pdf
реквизиты sud-terra moldincombank.signed.pdf
ID: fccbaa60-c717-45ea-bdae-3a2f7131e4a5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
28.08.26 12:27
Data deschiderii:
29.08.26 10:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK