Selectaţi tipul procedurii
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
550 000 MDL
Perioada clarificărilor:
14 aug 2026, 13:24 - 18 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18 aug 2026, 10:00 - 24 aug 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Achizitionarea lucrărilor de restabilire a echipamentelor SP-1
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2024, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
14 aug 2026, 13:24
Data ultimilor modificări
24 aug 2026, 10:00
Achizitii.md ID
21667115
MTender ID
CPV
31600000-2 - Echipament electric
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Achizitionarea lucrărilor de restabilire a echipamentelor SP-1
Buget: 550000.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK