Achiziţie publică
21666830
SERVICII DE VERIFICARE PERIODICĂ Higrometre
1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 16:39
până la 19.08.2026 14:00
până la 19.08.2026 14:00
2
Propunerea ofertelor
de la 19.08.2026 14:00
până la 26.08.2026 14:00
până la 26.08.2026 14:00
3
Licitaţie
28.08.2026 14:55
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1 120 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 16:39 - 19 aug 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19 aug 2026, 14:00 - 26 aug 2026, 14:00
Începutul licitației:
28 aug 2026, 14:55
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
SERVICII DE VERIFICARE PERIODICĂ Higrometre
Conform Anexei la Anunț
Conform Anexei la Anunț
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Strada Academiei 11
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 16:21
Data ultimilor modificări
13 aug 2026, 16:39
Valoarea estimată (fără TVA)
1 120 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
11,20 MDL
Achizitii.md ID
21666830
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Strada Academiei 11
Durata contractului
11 sept 2026 16:35 - 30 dec 2026 16:35
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
SERVICII DE VERIFICARE PERIODICĂ Higrometre Conform Anexei la Anunț
CPV: 71600000-4 - Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Complet
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
documentația standard.semnat.pdf
documentația standard.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 16:39
anunț de participare.semnat.pdf
anunț de participare.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 16:39
anexa la anunțul de participare.semnat.pdf
anexa la anunțul de participare.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 16:39
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
I.S. "Centrul de Metrologie Aplicata si Certificare"
Preţul ofertei:
1 316 MDL
Statut:
în aşteptare
Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
oi-008-_cmac-12.11.2025.semnat.pdf
oi-008-_cmac-12.11.2025.semnat.pdf
ID: 0d17dbec-89df-47d1-a759-5fe9af7b1b3d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
anexa nr. 22 specificatie tehnica.signed.pdf
anexa nr. 22 specificatie tehnica.signed.pdf
ID: 6c346de1-6db6-42b1-a44f-65c08460159e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
anexa nr.2 declaratie eligibilitate.signed.pdf
anexa nr.2 declaratie eligibilitate.signed.pdf
ID: 7da0c590-a1f4-4d18-bb22-88dcda3d6c9d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
anexa nr. 23 specificatie de pret.signed.pdf
anexa nr. 23 specificatie de pret.signed.pdf
ID: c781ca71-e55e-4980-8df5-ae0f7058a9a9
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
anexa nr.8 declaratia privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
anexa nr.8 declaratia privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: d5eb5cc5-c428-4d70-913c-1b5fa1503c3c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:25
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
oi-008-anexa-nr.-1-modificare.semnat.pdf
oi-008-anexa-nr.-1-modificare.semnat.pdf
ID: ebce8fc4-f010-47f0-aea1-1e705ab35d9f
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:26
Data deschiderii:
26.08.26 14:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK