Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
13.08.2026 15:51
până la 24.08.2026 08:30
până la 24.08.2026 08:30
2
Propunerea ofertelor
de la
24.08.2026 08:30
până la 28.08.2026 16:00
până la 28.08.2026 16:00
3
Licitaţie
de la
01.09.2026 15:00
până la 01.09.2026 15:09
până la 01.09.2026 15:09
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
1 000 000 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 15:51 - 24 aug 2026, 8:30
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 8:30 - 28 aug 2026, 16:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Materiale de construcție - Beton C20/25 (350)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2081, MOLDOVA, mun.Chişinău, s.Bubuieci, Toader Bubuiog 28
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 15:51
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 10:59
Achizitii.md ID
21666785
MTender ID
CPV
44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Materiale de construcție - Beton C20/25 (350)
Buget: 1000000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
documentația standard.signed.pdf
documentația standard.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 15:51
Data:
14 aug 2026, 10:59
Subiectul întrebării:
Rechizite
Întrebare:
Rechite bancare pentru a face transferul pu garantia pentru oferta.
Răspuns (14 aug 2026, 15:44):
Bună ziua. Se acceptă doar scrisoarea de garanție bancară. AC nu dispune de cont pentru transfer.
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK