Achiziţie publică
21666585
Produse de panificatie
1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 13:23
până la 24.08.2026 11:00
până la 24.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 11:00
până la 27.08.2026 11:00
până la 27.08.2026 11:00
3
Licitaţie
28.08.2026 14:46
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
75 000 MDL
Perioada clarificărilor:
14 aug 2026, 13:23 - 24 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 11:00 - 27 aug 2026, 11:00
Începutul licitației:
28 aug 2026, 14:46
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Produse de panificatie
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-5400, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Eminescu 4
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 12:18
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 13:43
Valoarea estimată (fără TVA)
75 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
7,50 MDL
Achizitii.md ID
21666585
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-5400, MOLDOVA, Rezina, or.Rezina (r-l Rezina), str.Eminescu 4
Durata contractului
1 sept 2026 13:07 - 30 dec 2026 13:07
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 15510.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
tenderNotice
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
14.08.26 13:23
Documentele lotului
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL Tranzit
Preţul ofertei:
93 826 MDL
Statut:
în aşteptare
Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
certificat privind lipsa restantelor - 1218238.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1218238.signed.pdf
ID: 215947f8-a897-4917-b091-85dc71ced48f
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
specificatie tehnica olimp.signed.pdf
specificatie tehnica olimp.signed.pdf
ID: 43e2f3d3-6d8b-414c-b705-b4ed97a2cbde
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
autorizatie sanitara veterinara.signed.pdf
autorizatie sanitara veterinara.signed.pdf
ID: 59dded03-b481-439b-90d3-f2fd4e0433aa
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
conformitate nr 33.signed.pdf
conformitate nr 33.signed.pdf
ID: 64943806-ef5e-447e-8b94-814fd7b08449
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
duae alexandru cel bun.signed.pdf
duae alexandru cel bun.signed.pdf
ID: 7145338d-0146-45c2-8a27-8a397a3cc4f0
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
tranzit srl certificat.signed.pdf
tranzit srl certificat.signed.pdf
ID: 76647637-5504-453a-9d86-83749b9deaf6
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
certificat de inregistrare.pdf
certificat de inregistrare.pdf
ID: a75d9e40-1804-4055-aec5-4635901b358d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 19:40
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK