Achiziţie publică
21666585
Ouă de găina
1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 13:23
până la 24.08.2026 11:00
până la 24.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 11:00
până la 27.08.2026 11:00
până la 27.08.2026 11:00
3
Licitaţie
de la 28.08.2026 12:00
până la 28.08.2026 12:09
până la 28.08.2026 12:09
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
36 100 MDL
Perioada clarificărilor:
14 aug 2026, 13:23 - 24 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 11:00 - 27 aug 2026, 11:00
Începutul licitației:
28 aug 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Ouă de găina
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-5400, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Eminescu 4
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 12:18
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 13:43
Valoarea estimată (fără TVA)
36 100 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
5 MDL
Achizitii.md ID
21666585
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-5400, MOLDOVA, Rezina, or.Rezina (r-l Rezina), str.Eminescu 4
Durata contractului
1 sept 2026 12:17 - 30 dec 2026 12:17
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 12000.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
tenderNotice
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
14.08.26 13:23
Documentele lotului
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
anunt de participare 01.09.2026.signed.pdf
14.08.26 13:23
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL Nobil Prest
Preţul ofertei:
31 400 MDL
Statut:
Învingător
1
31.08.26 13:27
Motivul: 1
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
declaratie livrare-descarcare.signed.pdf
declaratie livrare-descarcare.signed.pdf
ID: 14245667-f390-4c15-9e1d-dbcc6abfbfc4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
ID: 1a58de62-f7f9-467f-9a71-beb8a146cf22
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
ID: 2a7dca1e-df34-4988-8c58-f82d012078ed
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
certificat privind lipsa restantelor - 09.09.2026.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 09.09.2026.signed.pdf
ID: 614a9a1f-5a59-4968-99d0-ca01f541eafc
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
ID: a6436346-334e-48f2-b001-0e6beba2935e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
rechizite bancare nobil.signed.pdf
rechizite bancare nobil.signed.pdf
ID: b1eb2b0f-0b24-4eca-8977-f9a6f9e465ef
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
raport financiar anul 2025.signed.pdf
raport financiar anul 2025.signed.pdf
ID: b99ad41e-6149-4009-b876-23cb625a921b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
date generale participant.signed.pdf
date generale participant.signed.pdf
ID: be3d4538-b109-4a29-8c83-1fb5014b1379
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
ID: c57fa1c9-9ac0-4cb8-b7f3-00d00b842913
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
anexa nr 8 declaratie prinind valabilitatea ofertei.signed.pdf
anexa nr 8 declaratie prinind valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: f4e96c87-cc3b-4132-abfa-1c8c50d9f2ac
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
ID: f81606dc-b59b-434d-8448-758f7500fa9f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 16:50
Data deschiderii:
31.08.26 13:27
2
Denumirea participantului:
"Premium Catering" SRL
Preţul ofertei:
31 800 MDL
Statut:
în aşteptare
Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
certificat carne curcan 47th parallel.semnat.pdf
certificat carne curcan 47th parallel.semnat.pdf
ID: 16fd9a91-f807-48ac-a1fe-a8381bf9ac31
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
ID: 1ea712e3-7d0e-4ba8-b84d-7d870d2e7e3e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
declaratie de conformitate carne de vită.semnat.pdf
declaratie de conformitate carne de vită.semnat.pdf
ID: 2b2672d2-ea7c-4531-bca9-a1d86474af4e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
decizie, extras pc.semnat.pdf
decizie, extras pc.semnat.pdf
ID: 40e897b8-100e-4218-bb7c-46da8f70ec25
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
certificat cont banca.semnat.pdf
certificat cont banca.semnat.pdf
ID: 41874c4b-25ec-4035-b677-dadeb2863e29
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
ID: 486b6620-071f-4b70-8a44-020d6dad73d2
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
certificat iso nivali 2029.signed.pdf
certificat iso nivali 2029.signed.pdf
ID: 588fe201-70d0-4dca-8afb-b893f0c34ce2
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
ID: 70515d45-2316-427c-b49a-5f64d17051d8
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
ID: 937cb88d-88a5-412d-92c2-7c41e955c539
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
ID: 9803bf59-33df-425a-ad29-05a5da12b189
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
ID: c1fbaff4-4d84-40a6-94a8-fd3a6ad8ab0b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
ID: ce9ce4df-d3d0-46e5-8781-2a2fa38abd1b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
nota grafic de livrare.semnat.pdf
nota grafic de livrare.semnat.pdf
ID: d501e417-f9e7-455d-9832-9754fa31dff5
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
certificat fisc pc 02.09.2026.signed.pdf
certificat fisc pc 02.09.2026.signed.pdf
ID: df9a7308-5836-4385-9dc5-906728f4842b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
declaratie beneficiari efectivi.semnat.pdf
declaratie beneficiari efectivi.semnat.pdf
ID: fc396ad9-1ced-4014-9649-dce504da3b56
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
duae lt olimp rezina.semnat.pdf
duae lt olimp rezina.semnat.pdf
ID: fcb722ee-f495-49f1-be64-fdd146eeecb8
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 17:33
Data deschiderii:
28.08.26 14:38
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK