1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 11:51
până la 14.08.2026 15:00
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 15:00
până la 20.08.2026 14:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 359 999,99 MDL
Perioada clarificărilor: 13 aug 2026, 11:51 - 14 aug 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor: 14 aug 2026, 15:00 - 20 aug 2026, 14:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Lucrări de achizitionare și instalare a unui cazan pe combustibil solid. Lurări de reparație a cazanului existent.

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4437, MOLDOVA, Călăraşi, or.Călăraşi, Saseni
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Aliona Gancearuc
Telefonul de contact
069420025
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 11:42
Data ultimilor modificări
20 aug 2026, 14:08
Achizitii.md ID
21666548
CPV
42900000-5 - Diverse utilaje de uz general şi special
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202608131150_documentația standard lucrări (1).docx
Documentele la ofertă
documentația standard lucrări
13.08.26 11:51
202608131150_Declarație privind valabilitatea ofertei.docx
Documentele la ofertă
Declarație privind valabilitatea ofertei
13.08.26 11:51
202608131144_form 1B achizitionarea si instalarea cazan pe combustibil solid.pdf
Documentele la ofertă
Formularul desfăsurat
13.08.26 11:51
202608131149_Cerere de participare.docx
Documentele la ofertă
Cerere de participare
13.08.26 11:51
202608131144_Anunț proced Achizitionare cazan.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare
13.08.26 11:51
202608131149_Declarație de eligibilitate.docx
Documentele la ofertă
Declaratie de eligibilitate
13.08.26 11:51
202608131145_form 1B lucrari de repartie a cazanului existent.pdf
Documentele la ofertă
Formularul desfăsurat
13.08.26 11:51
202608131150_Declarație privind confirmarea identității.doc
Documentele la ofertă
Declarație privind confirmarea identității
13.08.26 11:51
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.