Achiziţie publică
21666528
Lucrări de reparație la Muzeu or. Sîngerei
1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 11:30
până la 15.08.2026 16:07
până la 15.08.2026 16:07
2
Propunerea ofertelor
de la 15.08.2026 16:07
până la 19.08.2026 16:07
până la 19.08.2026 16:07
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
97 000 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 11:30 - 15 aug 2026, 16:07
Perioada de depunere a ofertelor:
15 aug 2026, 16:07 - 19 aug 2026, 16:07
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de reparație la Muzeu or. Sîngerei
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-6201, MOLDOVA, Sîngerei, or.Sîngerei, str. Independentei, 124
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 11:27
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 16:07
Valoarea estimată (fără TVA)
97 000 MDL
Achizitii.md ID
21666528
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-6201, MOLDOVA, Sîngerei, or.Sîngerei, str. Independentei, 124
Durata contractului
21 aug 2026 11:29 - 31 dec 2026 11:29
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare simplificat lucrări muzeu.signed.pdf
anunt de participare simplificat lucrări muzeu.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 11:30
muzeul or. singerei lista cu cantități.pdf
muzeul or. singerei lista cu cantități.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 11:30
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL Elionconstruct-Nord
Preţul ofertei:
92 872,48 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
contract de subantrepriza nr.1.signed.pdf
contract de subantrepriza nr.1.signed.pdf
ID: 310e7e7b-ad7d-48a9-981a-df5e317deaa7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
oferta financiara elionconstructnord muzeu.signed.pdf
oferta financiara elionconstructnord muzeu.signed.pdf
ID: 608fe8a1-8af5-4787-b692-045da9ffb2e4
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
certificat responsabil tehnic.signed.pdf
certificat responsabil tehnic.signed.pdf
ID: 66081f28-3ca9-4dc8-b6c9-15e5805452aa
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
aviz elionconstructnord.signed.pdf
aviz elionconstructnord.signed.pdf
ID: 89d9840e-5151-4888-b8ae-984478790a6f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
lucrari_de_reparatie_f5.signed.pdf
lucrari_de_reparatie_f5.signed.pdf
ID: 95426200-421f-4374-b52a-66e6f3f30cc7
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
extras 18.08.2025 elion-constructnord.signed.pdf
extras 18.08.2025 elion-constructnord.signed.pdf
ID: db250e8b-5945-4fc7-a47b-68dba12ec46e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
lucrari_de_reparatie_f3.signed.pdf
lucrari_de_reparatie_f3.signed.pdf
ID: e5454594-656f-4d27-8fd5-2f72ccbe7bb6
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
lucrari_de_reparatie_f7.signed.pdf
lucrari_de_reparatie_f7.signed.pdf
ID: ed7ce619-6489-4bdf-83e5-332de0093d9a
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
documente de calificare 2026- srl elionconstructnord muzeu.signed.pdf
documente de calificare 2026- srl elionconstructnord muzeu.signed.pdf
ID: ffd7c926-884f-4921-bc23-7badbbf9215b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
18.08.26 19:06
Data deschiderii:
19.08.26 17:06
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK