1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 10:37
până la 14.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 11:00
până la 17.08.2026 17:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 233 600 MDL
Perioada clarificărilor: 13 aug 2026, 10:37 - 14 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor: 14 aug 2026, 11:00 - 17 aug 2026, 17:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Achiziţionarea produselor alimentare pentru septembrie-decembrie 2026 pentru gradinita de copii

Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4924, MOLDOVA, Glodeni, s.Hîjdieni (r-l Glodeni), or.Glodeni s.Hijdieni
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Radion Palii
Telefonul de contact
+37367656697
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 10:37
Data ultimilor modificări
13 aug 2026, 10:37
Achizitii.md ID
21666435
CPV
15800000-6 - Diverse produse alimentare
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3) (1) (2).docx
Documentele la ofertă
-Documentatia standart
13.08.26 10:37
anunt alimente gradinita.signed.pdf anunt alimente gradinita.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Anunt de participare
13.08.26 10:37
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.