Statut Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA 1 409 390 MDL
Perioada clarificărilor: 13 aug 2026, 10:10 - 24 aug 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor: 24 aug 2026, 10:30 - 4 sept 2026, 10:30
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Lucrări la obiectul: Execuția drumului de acces și parcare al zonei expres al Aeroportului Internațional Chișinău
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Dacia, 80/3
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Ina Bradu
Telefonul de contact
079930314
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 10:08
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:30
Valoarea estimată (fără TVA)
1 409 390 MDL
Achizitii.md ID
21666413
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Dacia, 80/3
Durata contractului
21 sept 2026 10:10 - 31 dec 2026 10:10
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
lucrări CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1150.0
Unități de măsură: Metru patrat
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 10:10
formular de deviz f1.1.docx
Documentele la ofertă
-
13.08.26 10:25
duae_ro_.doc
Documentele la ofertă
-
13.08.26 10:25
ds_lucrari.docx
Documentele la ofertă
-
13.08.26 10:25
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări