Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21666290
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
777 542 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 17:23 - 21 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21 aug 2026, 10:00 - 25 aug 2026, 13:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lucrări de reparații capitale :
Lotul 1: Lucrări de Reparație capitală al grupelor sanitare la Scoala Primara Gradinita Orac din s. Orac r-nul Leova.
Lotul 2: Lucrări de reparații capitale a Școlii Primare-Grădinițe Sărata Nouă din s. Sărata Nouă.
Informația despre anulare
Motivul anulării
neconformă
Data anulării
17 aug 2026, 12:57
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6301, MOLDOVA, Leova, or.Leova, str. Independentei 3
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Aliona Carafizi
Telefonul de contact
079731975/026323105
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 17:23
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 14:58
Achizitii.md ID
21666290
MTender ID
CPV
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lucrări de Reparație capitală al grupelor sanitare la Scoala Primara Gradinita Orac din s. Orac r-nul Leova.
Buget: 360920.0 MDL
Anulată
Lotul nr. 2 - Lucrări de reparații capitale a Școlii Primare-Grădinițe Sărata Nouă din s. Sărata Nouă.
Buget: 416622.0 MDL
Anulată
Data:
17 aug 2026, 09:48
Subiectul întrebării:
Проект
Întrebare:
Есть ли проект?
Răspuns (17 aug 2026, 10:11):
Proiect nu este. Reaparia in baza de deziv .
Data:
17 aug 2026, 10:32
Subiectul întrebării:
Tipul procedurii
Întrebare:
Buna ziua. Modificati va rog procedura fara cele 3 runde de micsorare a pretului, sunt lucrari de constructie si dorim sa oferim un raport pret - calitate satisfacator. Acest lucru este spre binele inclusiv al benefeciarului.! Mersi anticipat.
Răspuns (17 aug 2026, 12:56):
multumesc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK