Achiziţie publică
21666213
OMOGENIZATOR DE LICHIDE CU ÎNCĂLZIRE
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 16:23
până la 24.08.2026 09:00
până la 24.08.2026 09:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 09:00
până la 03.09.2026 09:00
până la 03.09.2026 09:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
55 622 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 16:23 - 24 aug 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 9:00 - 3 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
OMOGENIZATOR DE LICHIDE CU ÎNCĂLZIRE
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Stefan cel Mare nr. 168
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorica Popovici
Telefonul de contact
+373 22 23-35-03
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 15:44
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 16:23
Valoarea estimată (fără TVA)
55 622 MDL
Achizitii.md ID
21666213
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Stefan cel Mare nr. 168
Durata contractului
7 sept 2026 16:20 - 31 dec 2026 16:20
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Agarizator / Omogenizator de lichide cu încălzire pentru prepararea mediilor nutritive, set (unitate de măsură 1buc.=1set.)
CPV: 42900000-5 - Diverse utilaje de uz general şi special
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare.pdf
Anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
Anunț de participare
12.08.26 16:23
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Laboratorium Grup
Preţul ofertei:
55 622 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
cerere de participare.signed.pdf
cerere de participare.signed.pdf
ID: a59380a8-c709-4047-856d-af7c9e9a58b3
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 15:57
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
certificat privind lipsa restantelor - 2240925.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 2240925.signed.pdf
ID: 07b82b3a-5eaa-4499-b1f2-d448cc1a3faa
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
propunere financiara anexa 23.signed.pdf
propunere financiara anexa 23.signed.pdf
ID: 2f512036-fb38-4d90-bcf1-0b9842b8e17e
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
declaratie valabilitatea ofertei.signed.pdf
declaratie valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: 3f6c5df0-72d4-42eb-a53f-68c436ad307e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
anexa 12_laboratorium_grup_srl.signed.pdf
anexa 12_laboratorium_grup_srl.signed.pdf
ID: abaf3a33-ed9b-4e08-bef7-5ca165a0d27d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
extras laboratorium grup srl.signed.pdf
extras laboratorium grup srl.signed.pdf
ID: b8857d41-b942-47c2-bac8-7697f8876b03
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
propunere tehnica anexa 22 .signed.pdf
propunere tehnica anexa 22 .signed.pdf
ID: c4729c14-3ab9-4c17-b626-29a5d4904311
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 23:09
Data deschiderii:
3.09.26 16:48
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK