1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 15:48
până la 24.08.2026 12:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 12:00
până la 01.09.2026 10:00
3
Licitaţie
02.09.2026 12:51
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 8 158 MDL
Perioada clarificărilor: 12 aug 2026, 15:48 - 24 aug 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 24 aug 2026, 12:00 - 1 sept 2026, 10:00
Începutul licitației: 2 sept 2026, 12:51

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Conform cerințelor tehnice din documentația de atribuire
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Puskin, 42
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Postolachi
Telefonul de contact
022-50-4833
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 15:37
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 15:50
Valoarea estimată (fără TVA)
8 158 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
81,58 MDL
Achizitii.md ID
21666203
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Puskin, 42
Durata contractului
15 sept 2026 03:00 - 31 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lotul nr. 7 Căști pentru telefon IP Stereo CPV: 30237000-9 - Piese şi accesorii pentru computere
Cantitatea: 10.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anexe la documentatia standard.docx
Documentele la ofertă
Anexe la documentatia standard
12.08.26 15:48
duae.docx
Criterii de eligibilitate
DUAE
12.08.26 15:48
anexa nr. 24 (contract-model).docx
Model de сontract
anexa nr. 24 (contract-model)
12.08.26 15:48
duae.pdf duae.pdf
Criterii de eligibilitate
DUAE
12.08.26 15:48
declaratia beneficiarilor efectivi.docx
Documentele la ofertă
Declaratia de beneficiari efectivi
12.08.26 15:48
anunt de participare .pdf anunt de participare .pdf
tenderNotice
Anunt de participare
12.08.26 15:48
anunt de participare .docx
tenderNotice
Anunt de participare
12.08.26 15:48

Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.

Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:

1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.

2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.

3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.

Calificarea participanţilor
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:

BTS PRO

Preţul ofertei: 6 416,50 MDL
Statut: în aşteptare

Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".

Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări