Selectaţi tipul procedurii
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
15 500 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 13:57 - 17 aug 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 14:00 - 20 aug 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Apă potabilă 0,5 l. anul 2026, COP
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Alecu Russo 11/1
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciu Achizitii Publice IMSP SCM SF Treime
Telefonul de contact
+37322438237;
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 13:57
Data ultimilor modificări
20 aug 2026, 14:00
Achizitii.md ID
21666077
MTender ID
CPV
41110000-3 - Apă potabilă
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 2 - Dispenser pentru apă potabilă (cooler)
Buget: 12000.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK