Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21665884
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
2 640 000 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 11:03 - 25 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25 aug 2026, 11:00 - 1 sept 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Achiziția Blocurilor de măsură EPS (Электронные Источники Питания типа EPS)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-3100, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, str. Ştefan cel Mare, 180A
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 11:03
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 11:00
Achizitii.md ID
21665884
MTender ID
CPV
31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK