Achiziţie publică
21665868
Produse de băcănie
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 11:39
până la 14.08.2026 17:00
până la 14.08.2026 17:00
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 17:00
până la 21.08.2026 17:49
până la 21.08.2026 17:49
3
Licitaţie
de la 24.08.2026 13:37
până la 24.08.2026 13:46
până la 24.08.2026 13:46
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
17 150 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 11:39 - 14 aug 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 17:00 - 21 aug 2026, 17:49
Începutul licitației:
24 aug 2026, 13:37
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform Anunțului de participare
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4801, MOLDOVA, Criuleni, or.Criuleni, bd. Biruinta nr.8
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
24 aug 2026, 16:59
Valoarea estimată (fără TVA)
17 150 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21665868
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4801, MOLDOVA, Criuleni, or.Criuleni, bd. Biruinta nr.8
Durata contractului
1 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 50.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
Cantitatea: 30.0
Unități de măsură: Bucata
3)
Denumirea
Cantitatea: 30.0
Unități de măsură: Borcan
4)
Denumirea
Cantitatea: 120.0
Unități de măsură: Kilogram
5)
Denumirea
Cantitatea: 100.0
Unități de măsură: Kilogram
6)
Denumirea
Cantitatea: 30.0
Unități de măsură: Borcan
7)
Denumirea
Cantitatea: 30.0
Unități de măsură: Bucata
8)
Denumirea
Cantitatea: 20.0
Unități de măsură: Bucata
9)
Denumirea
Cantitatea: 20.0
Unități de măsură: Bucata
10)
Denumirea
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Kilogram
11)
Denumirea
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Комиссия
Prenume
Bucaţel Natalia
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620008994
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL Nobil Prest
Preţul ofertei:
9 664,44 MDL
Statut:
Învingător
Corespunde cerintelor
25.08.26 10:28
Motivul: Corespunde cerintelor
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdf
ID: 2f977893-27a8-4f2c-8cf6-7d527ca02b02
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
declaratie corup. de bani nr.145 24.11.20.signed.pdf
ID: 342e9e11-9f34-4ad1-a9c4-675e8a525ac7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
autorizatii transport auto, octombrie 2028.signed.pdf
ID: 3727f465-e198-4a86-9eb3-84e2fe7b1b80
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
3. contract laborator atestat.signed.pdf
3. contract laborator atestat.signed.pdf
ID: 76aa26cf-2c6b-4581-a40b-a11c974acdfc
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
declaratie privind certif lipsa legume-fructe.signed.pdf
ID: 7fc149dd-ac4d-491c-9ce6-393bd61fb191
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
certificat privind lipsa restantelor -28.08.2026.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor -28.08.2026.signed.pdf
ID: 8a6983c6-4b47-48f4-b6af-8ccfdb4de733
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
date generale participant.signed.pdf
date generale participant.signed.pdf
ID: baafff8b-7f03-4dfa-8671-ba551304514c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
fisa medicala+instruirea igienica.signed.pdf
ID: c3836d0b-8fa7-4c52-b947-a3165caf2404
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
rechizite bancare nobil.signed.pdf
rechizite bancare nobil.signed.pdf
ID: d14124ad-fd66-423d-b5ea-06dcb633d4ee
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
raport financiar anul 2025.signed.pdf
raport financiar anul 2025.signed.pdf
ID: f4cebac1-2331-4df0-8674-3adc8efb6068
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
anexa nr 8 declaratie prinind valabilitatea ofertei.signed.pdf
anexa nr 8 declaratie prinind valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: f7366561-7d66-4916-88ca-872276c96b73
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 16:50
Data deschiderii:
24.08.26 16:39
2
Denumirea participantului:
SRL BAGUETTE
Preţul ofertei:
9 697,54 MDL
Statut:
Anulat
-
24.08.26 16:47
Motivul: -
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
contract laborator.signed.pdf
contract laborator.signed.pdf
ID: 055ddf6c-69f1-426d-a4c0-5a10f4876e05
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:07
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:06
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:07
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:06
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:06
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:06
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
autorizatia de transport&cartele medicale2026.signed.pdf
autorizatia de transport&cartele medicale2026.signed.pdf
ID: 626559bf-aff0-48bd-82ef-1b0d4df5d789
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:07
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:06
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
fisc din 17.08.2026.signed.pdf
fisc din 17.08.2026.signed.pdf
ID: 928ffacb-7218-4771-945b-26dfd6db8c71
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:07
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:07
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:06
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
documente2026.signed.signed.signed.signed.pdf
documente2026.signed.signed.signed.signed.pdf
ID: d5aeda19-d436-4d12-adc7-8f5f8f65cf92
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:07
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
anexa 2. declarație de eligibilitate&anexa nr 7 cerere de participare&anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
anexa 2. declarație de eligibilitate&anexa nr 7 cerere de participare&anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: dfbc0ae3-2161-43b4-88c7-b45dae6c5173
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 12:06
Data deschiderii:
24.08.26 16:41
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK