Achiziţie publică
21665764
Lotul nr. 3 Rășină 3D Temp
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 11:47
până la 14.08.2026 10:50
până la 14.08.2026 10:50
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 10:50
până la 18.08.2026 10:00
până la 18.08.2026 10:00
3
Licitaţie
19.08.2026 15:37
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
16 650 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 11:47 - 14 aug 2026, 10:50
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 10:50 - 18 aug 2026, 10:00
Începutul licitației:
19 aug 2026, 15:37
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform Anexei la Anunțul de participare
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 7:57
Data ultimilor modificări
13 aug 2026, 10:50
Valoarea estimată (fără TVA)
16 650 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
166,50 MDL
Achizitii.md ID
21665764
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
Durata contractului
24 aug 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare rasina.signed.pdf
anunt de participare rasina.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 11:47
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Vivodent Dental Market
Preţul ofertei:
15 840 MDL
Statut:
Învingător
Corespunde cerințelor autorității contractante
19.08.26 10:09
Motivul: Corespunde cerințelor autorității contractante
Documentele de calificare
decizie de atribuire nr. 17 din 19.08.2026.pdf
decizie de atribuire nr. 17 din 19.08.2026.pdf
ID: 4807f57f-a1a4-4c82-848a-190dda754368
Oferta câștigătoare
19.08.26 10:09
instiintare consumabile stomatologice.signed.pdf
instiintare consumabile stomatologice.signed.pdf
ID: 6f62d9d6-c787-4516-b318-2920756f71fc
Oferta câștigătoare
19.08.26 10:09
Documentele depuse cu oferta
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:14
Data deschiderii:
18.08.26 11:56
declaratia de eligibilitate 2025.semnat.pdf
declaratia de eligibilitate 2025.semnat.pdf
ID: 2fd45185-069d-422c-bd49-c80430f5ed23
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:14
Data deschiderii:
18.08.26 11:56
anexe 22-23.semnat.signed.pdf
anexe 22-23.semnat.signed.pdf
ID: 75de5ab7-e01c-4af2-8c8a-b13528bd97e4
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:14
Data deschiderii:
18.08.26 11:56
cerere de participare.semnat.signed.signed.pdf
cerere de participare.semnat.signed.signed.pdf
ID: ca218866-1a48-4115-89a2-b308e1416e5e
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:14
Data deschiderii:
18.08.26 11:56
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK