Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21665516
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
457 845,32 MDL
Perioada clarificărilor:
11 aug 2026, 13:14 - 17 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 10:00 - 24 aug 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Construcția peretelui de sprijin în curtea blocului de locuințe aflat pe terenul cu nr. cadastral 0100106.474, sectorul Botanica, mun. Chișinău (etapa II)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Teilor 10
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
11 aug 2026, 13:14
Data ultimilor modificări
24 aug 2026, 10:00
Achizitii.md ID
21665516
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Construcția peretelui de sprijin în curtea blocului de locuințe aflat pe terenul cu nr. cadastral 0100106.474, sectorul Botanica, mun. Chișinău (etapa II)
Buget: 457845.32 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK