Achiziţie publică
21665469
Produse de panificație
1
Perioada de actualizare
de la 11.08.2026 15:26
până la 20.08.2026 15:30
până la 20.08.2026 15:30
2
Propunerea ofertelor
de la 20.08.2026 15:30
până la 26.08.2026 15:30
până la 26.08.2026 15:30
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
170 505 MDL
Perioada clarificărilor:
11 aug 2026, 15:26 - 20 aug 2026, 15:30
Perioada de depunere a ofertelor:
20 aug 2026, 15:30 - 26 aug 2026, 15:30
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Produse de panificație
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6401, MOLDOVA, Nisporeni, or.Nisporeni, Chisinaului, 2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
28 aug 2026, 17:10
Valoarea estimată (fără TVA)
170 505 MDL
Achizitii.md ID
21665469
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6401, MOLDOVA, Nisporeni, or.Nisporeni, Chisinaului, 2
Durata contractului
1 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 2000.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
Cantitatea: 2000.0
Unități de măsură: Bucata
3)
Denumirea
Cantitatea: 4500.0
Unități de măsură: Bucata
4)
Denumirea
Cantitatea: 3000.0
Unități de măsură: Bucata
5)
Denumirea
Cantitatea: 2500.0
Unități de măsură: Bucata
7)
Denumirea
Cantitatea: 2200.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Комиссия
Prenume
Vacari Vasile
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1013620011683
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
NISCOOP
Preţul ofertei:
146 100 MDL
Statut:
Anulat
Suma totală a ofertei nu are prețul cel mai scăzut
28.08.26 17:10
Motivul: Suma totală a ofertei nu are prețul cel mai scăzut
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
202608251538_duae_ro_0 (10).semnat.pdf
ID: 17482ec5-30ec-49a8-a036-dc95b3a4693d
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251531_IMG_20260818_0001(8).semnat.pdf
ID: 19ab07e6-63d6-4d83-9dfc-ced89269d6f1
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251527_Anexa nr. 22 (5).semnat.pdf
ID: 3111a31f-4902-40f9-8c5f-7eb3e88305e3
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251521_IMG_20250819_0005(1).semnat.pdf
ID: 7148d854-fe50-4f89-aca0-5f8bc1e44190
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251530_IMG_20250819_0006(7).semnat.pdf
ID: 789db31f-a92f-4742-898e-65da50993d75
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251526_IMG_20260819_0001(3).semnat.pdf
ID: 7f9f5120-57ba-4590-8438-7e38c8621b2f
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251527_declaration-26943740(4).semnat.pdf
ID: 95f5cdb2-500f-470f-ac95-09b703c723f9
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251529_Anexa nr.23 (6).semnat.pdf
ID: 96b73107-0733-48e7-8845-472e305d6ae2
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251532_declaratie_ro (9).semnat.pdf
ID: b171034c-2763-472c-b8a1-777a0dd2a022
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251521_Cerere-de-participare.semnat.pdf
ID: c7ff2f50-2a50-4a12-9ec0-054e41f5b201
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251522_IMG_20250819_0001(1)Exstras.pdf
ID: ed4490a0-d2c0-479f-bf22-f3fbcb9e040c
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
202608251522_IMG_20260824_0001(2).semnat.pdf
ID: fbc30720-183c-407b-9546-1ec7c90950b6
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
2
Denumirea participantului:
SC ,,Brodetchi'' SRL
Preţul ofertei:
149 026,80 MDL
Statut:
Învingător
Suma totală a ofertei are cel mai mic preț
28.08.26 17:11
Motivul: Suma totală a ofertei are cel mai mic preț
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
raport financiar 2025.signed.pdf
raport financiar 2025.signed.pdf
ID: 11756848-30f9-4130-ad41-21966fa8d09e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
certificat privind lipsa restantelor - 1514297.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1514297.signed.pdf
ID: 8ec4d4dd-c30a-4ec1-ada8-d224d8c50957
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
autorizatii transport (1).signed.pdf
autorizatii transport (1).signed.pdf
ID: 99ac130a-6f5b-4500-892e-245be092967d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
extras din registrul de stat.signed.pdf
extras din registrul de stat.signed.pdf
ID: b7353676-e520-438d-b3c3-f8c15c0f4350
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
valabilitatea-ofertei anexa nr 8.signed.pdf
valabilitatea-ofertei anexa nr 8.signed.pdf
ID: c6a966e6-a42e-45c3-9846-f1958ae1d865
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
cerere de participare anexa nr 7.signed.pdf
cerere de participare anexa nr 7.signed.pdf
ID: ccbf7a91-155b-42ce-8013-783e459fc56b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
certificat de inregistrare ansa.signed.pdf
certificat de inregistrare ansa.signed.pdf
ID: ec8279f3-be80-46ff-bf95-bc98ee07a179
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:28
Data deschiderii:
26.08.26 15:30
anexa 22 si 23.signed.signed.pdf
anexa 22 si 23.signed.signed.pdf
ID: 05f61a40-fa5e-4200-b5f2-15ad1187e58d
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 08:32
Data deschiderii:
28.08.26 17:10
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK