Achiziţie publică
21665398
Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul : Reconstrucția și amenajarea stației de salvare pe apă cu nr. cadastral 3601114.442 or. Drochia, conform proiectului “Răspuns integrat în prevenirea riscurilor de dezastre” “PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova - financed by Interreg cod ROMD0056.
1
Perioada de actualizare
de la 11.08.2026 10:49
până la 13.08.2026 10:30
până la 13.08.2026 10:30
2
Propunerea ofertelor
de la 13.08.2026 10:30
până la 17.08.2026 10:30
până la 17.08.2026 10:30
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
32 896,23 MDL
Perioada clarificărilor:
11 aug 2026, 10:49 - 13 aug 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor:
13 aug 2026, 10:30 - 17 aug 2026, 10:30
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul : Reconstrucția și amenajarea stației de salvare pe apă cu nr. cadastral 3601114.442 or. Drochia, conform proiectului “Răspuns integrat în prevenirea riscurilor de dezastre” “PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova - financed by Interreg cod ROMD0056.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5202, MOLDOVA, Drochia, or.Drochia, str. Independentei 15A
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Codrean Mariana
Telefonul de contact
078900445
Datele achizitiei
Data publicării
11 aug 2026, 10:43
Data ultimilor modificări
11 aug 2026, 10:49
Valoarea estimată (fără TVA)
32 896,23 MDL
Achizitii.md ID
21665398
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5202, MOLDOVA, Drochia, or.Drochia, str. Independentei 15A
Durata contractului
19 aug 2026 10:46 - 30 dec 2027 10:46
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul : Reconstrucția și amenajarea stației de salvare pe apă cu nr. cadastral 3601114.442 or. Drochia, conform proiectului “Răspuns integrat în prevenirea riscurilor de dezastre” “PROIECT Interreg NEXT Programme Romania-Republic of Moldova - financed by Interreg cod ROMD0056.
CPV: 71500000-3 - Servicii privind construcţiile
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare - 2026-08-11t095751.035.signed.pdf
anunț de participare - 2026-08-11t095751.035.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
11.08.26 10:49
caiet de sarcini (82).signed.pdf
caiet de sarcini (82).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
11.08.26 10:49
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
ALDICONS
Preţul ofertei:
29 990,56 MDL
Statut:
Învingător
oferta corespunde cerințelor
21.08.26 09:40
Motivul: oferta corespunde cerințelor
Documentele de calificare
Anunț de atribuire
21.08.26 09:40
Documentele depuse cu oferta
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 21:34
Data deschiderii:
17.08.26 10:30
aldicons (39).signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.pdf
aldicons (39).signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.pdf
ID: fa74ea7a-86f2-4045-81ed-167fe3bbc7c9
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
16.08.26 21:32
Data deschiderii:
17.08.26 10:30
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK